ДУША НАРОДУ

Про війну

"Війна в Україні"vyna-v-ukrayin.docx [24,83 Kb] (cкачиваний: 301)

"Війна на сході України"vyna-na-shod-ukrayini.docx [25,04 Kb] (cкачиваний: 463)

"Вітчизняна війна"vtchiznyana-vyna.docx [22,18 Kb] (cкачиваний: 93)

"Друга світова війна"druga-svtova-vyna.docx [20,27 Kb] (cкачиваний: 136)

"Людина і війна"lyudina-vyna.docx [22,65 Kb] (cкачиваний: 105)

"Про війну"pro-vynu.docx [22,13 Kb] (cкачиваний: 176)

 

Багато вже пройшло років з того періоду, коли були жахливі війни. Дуже багато людей загинули за свою країну, поклавши у бою свої голови. Таку темну сторінку в нашому житті ми не забудемо ніколи, оскільки усі ті люди боролися за нашу свободу, за наш край і для того, щоб ми жили в добрі і згоді. Але бувають і такі періоди і зараз, коли люди, не замислюючись, ні над чим, починають самі робити війни, хоча і в меншому об'ємі як було колись, але факт залишається фактом.

   У школі кожен учень повинен буде вчитися писати твори на різні теми. Одній з таких тим буде написання твору про війну. Це нелегка тема, тому що, щоб її написати, треба добре знати історію наших предків і своєї Батьківщини. Бути повідомленим про ті події, що колись траплялися.

Твір на таку тему повинен містити не лише факти, які торкаються історії, але і вашу особисту думку, як ви це усе бачите і розумієте.

У нас на сайті ви зможете знайти саме такі твори і полегшити собі роботу. Творів на тему "Війна" є багато, тому ви точно зможете вибрати відповідне для вас.

Але тільки не лінуєтеся читати історію. Адже кожна людина повинна знати свою історію, тому що без неї немає майбутнього.

Вчіться і удачі вам в житті!