ДУША НАРОДУ

Про вчителів

"Вчитель моєї мрії"vchitel-moyeyi-mryi.docx [17,77 Kb] (cкачиваний: 219)

"Майбутня професія вчитель"maybutnya-profesya-vchitel.docx [17,14 Kb] (cкачиваний: 179)

"Про вчителя"pro-vchitelya.docx [17,86 Kb] (cкачиваний: 372)

"Професія вчителя"profesya-vchitelya.docx [15,4 Kb] (cкачиваний: 216)

"Улюблений вчитель"ulyubleniy-vchitel.docx [18,51 Kb] (cкачиваний: 285)

 

Дуже багато творів нам треба написати за період, проведений в школі. Але ці знання нам знадобляться і надалі. Твори є на різні тематики:  про сімю, про того, ким ти хочеш стати в майбутньому, про людей, про природу і інші. А також велику роль відіграються твори про школу або про свого учителя. У цій категорії ви знайдете величезну кількість творів про школу і свого учителя, які вам задаватимуться в школі, починаючи з 6 класу. У них вам треба буде описати свого першого учителя, охарактеризувати його, або поставити себе на місце його і як би ви поступали в тій або іншій ситуації і також багато інших нюансів.

   Саме у цій категорії ви знайдете такі твори: "Учитель - це покликання". Тут  розповідається про те, що ця робота не під силу кожному, але велику роль грає бажання людини нею займатися. Одна людина  може бути старанною і все йому може  вдаватися, а другий - просто робитиме свою роботу і не любитиме її. Як, по моїй думці, таку професію повинна займати людина, яка любить її і готова повністю віддати себе роботі, оскільки робота з дітьми це дуже важка річ і несе велику відповідальність за подальшу долю своїх учнів. Окрім таких творів,   у нас є твори про школу майбутнього, де  розповідається про те, як би ви хотіли побачити школу зі свого боку, що в ній треба доробити, що переробити і як повинна вона виглядати на ваш погляд . Є твори на тему: "Моя улюблена вчителька", в якій кожен описує свою вчительку, чим вона йому подобається або навпаки, як би ви хотіли, щоб вона до вас відносилася і чого вас учила. Також вам задаватимуть  твори на такі теми як:  "Школа - мій рідний будинок", "Школа - мій  другий будинок", тому що багато часу кожен з нас проводить в школі, де отримує знання, нові знайомства з людьми, своїми колегами з класу. Чим далі ви вчитиметеся, вам задаватимуть теми творів на вільну тему, які ви також знайдете у нас на сайті творів.

   З кожним періодом ви  дорослішаєте і приходить той час,  коли ви вже в 11 класі, і доводитися вибираєте собі подальшу долю: ким ви хочете стати, де вчитися. Тому в школі вам даватимуть писати твори на такі теми, де треба охарактеризувати ваші дні в школі, останній день в школі, ваше життя, яким ви провели в школі, подальшу вашу долю в життя і інші теми. І це усе ви знайдете у нас. Ви можете просто їх перечитати і написати від себе, або просто підставити визначені пропозиції від себе, щоб виглядало все так, що саме ви описали свою школу, оскільки ті твори у загальних рисах написані.

Бажаю вам успіхів у вашому житті і подальшій долі, щоб кожен з вас вибрав правильну долю і професію, яка вам подобатиметься. Тому що дуже важливою справою є те, щоб ваша подальша професія вам подобалася, оскільки, якщо робота вам подобається, ви не працюєте, а відпочиваєте, тому що ваша справа вам до душі.