ДУША НАРОДУ

Моя мрія

"будинок моєї мрії"budinok-moyeyi-mryi.docx [15,14 Kb] (cкачиваний: 77)

"дитяча мрія"dityacha-mrya.docx [20,32 Kb] (cкачиваний: 319)

"кімната моєї мрії"kmnata-moyeyi-mryi.docx [15,14 Kb] (cкачиваний: 83)

"моя заповітна мрія"moya-zapovtna-mrya.docx [15,87 Kb] (cкачиваний: 571)

"моя мрія"moya-mrya.docx [15,29 Kb] (cкачиваний: 615)

"опис моєї кімнати"opis-moyeyi-kmnati.docx [15,35 Kb] (cкачиваний: 21)

"школа моєї мрії"shkola-moyeyi-mryi.docx [15,8 Kb] (cкачиваний: 34)

 

   У  школі вам з таких предметів як українська мова і література даватимуть написати твори на тему: "Моя мрія". І кожен, в цьому творі розповідатиме про свою мрію, що б він хотів зробити або, де працювати і що робить він для того, щоб мрія здійснилася.

    У цьому творі ви також даватимете характеристику того, що в цілому означає для вас мрія. Тому що у кожної людини мрії зовсім різні і уявлення про те, що взагалі таке мрія теж різне. У деяких людей мрія для них - цілком буденна річ, яку можна собі дозволити, а у інших - це мета в житті. Все залежить і від матеріального забезпечення сімї,  від здоров'я, захоплень, розвитку, смаків і інших чинників.

У нас ви знайдете величезну кількість таких тем творів, які ви зможете переглянути прямо з сайту, або  викачати на свій комп'ютер і роздрукувати собі. Можна навіть написати від себе, після прочитаних творів. Як на мене, мрія має бути у кожної людини на світі. Оскільки коли є мрія, є певні дії з нашого боку, людина старається і хоче добитися її, у людини  є стимул в житті. А коли мрії не має, то життя стає більше сірим і мети не має і також не має тієї радості коли, людина собі відмітила, що він доб'ється певної мети і коли йому це вдається, на душі велика гордість і радість за те, що мрія  досягнута.

Так що, користуючись нашими творами, ви зможете собі підібрати тему про ту мрію, яка вам більше за смаком, оскільки в школі вам це задаватимуть. Бажаю удачі, і отримати  гарну оцінку.

Мрія це хороша риса людини. Коли є мрія людина працює і добивається її, а саме є стимул жити і бажати кращого.