ДУША НАРОДУ

Твори на тему гармонія людини і природи

"Гармонія людини і природи"Garmonya-lyudini-prirodi.docx [15,66 Kb] (cкачиваний: 299)
"Твір в чому полягає Гармонія людини і природи"Tvr-v-chomu-polyagaye-Garmonya-lyudini-prirodi.docx [17,35 Kb] (cкачиваний: 125)
"Твір єдність природи та людини"Tvr-yednst-prirodi-ta-lyudini.docx [17,44 Kb] (cкачиваний: 72)
"Твір ідея гармонії людини і природи"Tvr-deya-garmonyi-lyudini-prirodi.docx [18,52 Kb] (cкачиваний: 72)
"Твір на тему «Природа і людина, єдність та гармонія»"Tvr-na-temu-Priroda-lyudina-yednst-ta-garmonya.docx [15,53 Kb] (cкачиваний: 101)
"Твір на тему людина і природа"Tvr-na-temu-lyudina-priroda.docx [15,2 Kb] (cкачиваний: 66)
 

Природа і людина це мабуть вічне питання, яке всіх цікавить та буде цікавити, оскільки ми без природи не зможемо просто існувати. Банальною першою річчю являється кисень за допомогою якого ми дихаємо, та без якого ми не зможемо існувати навіть дня. Природа, а саме дерева, кущі, дають нам це життя. Однак на даний час інфраструктура кожної країни з кожним разом збільшується, але в цьому є мінусом те, що багато території де колись були паркові зони, ліси, винищується, та що може призвести до неминучого. На даний час люди навіть не замислюються як вони своїми діями споганюють природу, але це все призведе до поганих наслідків, але коли люди це зрозуміють може бути вже пізно. Люди тільки дивляться на вигоду яку вони можуть отримати від природи, це певні ресурси за які можна отримати гроші і це є неправильно. Потрібно берегти природу, насаджувати дерева, не забруднювати її. Банальним є те, що навіть коли зайдемо у ліс, ми можемо зустріти безліч сміття котрі за собою залишили недобросовісні люди і яким байдуже, що від цього може постраждати довкілля. В школах на уроках української мови дітям будуть задавати завдання написати твір на тему природа. І це є правильним, оскільки з малку потрібно дітей направляти на правильний шлях, щоб вони з повагою ставились до довкілля, та вчили інших цьому. Оскільки такі твори кожному в школі потрібно буде написати, тому ми на сайті зібрали збірку їх, які можна собі завантажити або прочитати онлайн.