ДУША НАРОДУ

Твори на тему: Людина байдужа до рідної мови

"Байдужість людей до мови"Bayduzhst-lyudey-do-movi.docx [17,15 Kb] (cкачиваний: 6)
"Твір на тему байдужість людини до рідної мови"Tvr-na-temu-bayduzhst-lyudini-do-rdnoyi-movi.docx [15,98 Kb] (cкачиваний: 3)
"Твір на тему людина байдужа до рідної мови"Tvr-na-temu-lyudina-bayduzha-do-rdnoyi-movi.docx [15,98 Kb] (cкачиваний: 2)
"Твір на тему чому люди так байдужі до рідної мови"Tvr-na-temu-chomu-lyudi-tak-bayduzh-do-rdnoyi-movi.docx [16,25 Kb] (cкачиваний: 4)
 

Для кожної людина його рідна мова є складовою головного у житті. Оскільки ми народжуємось в країні з часом у якій вивчаємо її мову, історію, духовність і з часом коли ми починаємо розуміти, вона нам стає рідною. Однак не кожен розуміє цього, оскільки цурається її, може облити її брудом перед іншими людьми, за для своєї вигоди. Ніхто не говорить, що не потрібно вивчати інші мови, а навпаки потрібно розвиватись, але не забувати і про рідну мову. В даний час молоде покоління спотворюють мову, вживаючи багато нецензурних слів, суржиків та інших непотрібних слів. В школах на уроках української мови, буде потрібно написати твір про мову, а тому задля цього, щоб ви змогли його написати на хорошу оцінку ми в цьому розділі зібрали збірку таких творів, з яких кожен із вас може вибрати собі потрібний.