ДУША НАРОДУ

Твір кафка перевтілення

"Твір Кафки «Перевтілення»"Tvr-Kafki-Perevtlennya.docx [16,27 Kb] (cкачиваний: 0)
"Твір на тему «Грегор Замза  людина чи комаха"Tvr-na-temu-Gregor-Zamza-lyudina-chi-komaha.docx [16,61 Kb] (cкачиваний: 14)
"Твір на тему «Трагедія «маленької людини» в сучасному світі» Кафка «Перевтілення»"Tvr-na-temu-Tragedya-malenkoyi-lyudini-v-suchasnomu-svt-Kafka-Perevtlennya.docx [16,3 Kb] (cкачиваний: 3)
"Твір на тему Перевтілення за оповіданням Кафки"Tvr-na-temu-Perevtlennya-za-opovdannyam-Kafki.docx [15,46 Kb] (cкачиваний: 0)
 

Сюжет композиції «перевтілення», був написаний ще в далекому 1912 році. Суть даної поезії є в тому, що головний герой завжди прокидається в образі великої комахи. У нього є великий потяг до життя, однак він не може жити нормально тому, що банально встати з ліжка йому приносить багато складнощів. Для його близьких це є велика трагедія котру вони не хочуть виносити за межі свого помешкання, а тому завжди його замикають у середині його кімнати. Життя його сім’ї з кожним днем стає складнішим, оскільки тепер вони самі повинні зароблять собі на прожиття. І в кінці такі зміни призводять до того, що він помирає і його родина здихає з полегшенням оскільки він за цей період часу всім дуже надоїв. Звісно перетворення в комаху цеметафора яка в собі втілює те, що коли людина втрачає людську подобу, тоді людина зовсім міняється і для оточуючих стає зовсім чужою і навіть для своєї родина, для якої колись був рідною людино.