ДУША НАРОДУ

Про друга

"Вірний друг"vrniy-drug.docx [19,83 Kb] (cкачиваний: 602)

"Друг друге серце"drug-druge-serce.docx [21,21 Kb] (cкачиваний: 246)

"Друг пізнається в біді"drug-pznayetsya-v-bd.docx [19,31 Kb] (cкачиваний: 309)

"Кращий друг"kraschiy-drug.docx [19,26 Kb] (cкачиваний: 452)

"Найкращий друг"naykraschiy-drug.docx [19,29 Kb] (cкачиваний: 635)

"Опис зовнішності друга"opis-zovnshnost-druga.docx [19,04 Kb] (cкачиваний: 237)

"Справжній друг"spravzhny-drug.docx [19,01 Kb] (cкачиваний: 532)

"Твір про друга"tvr-pro-druga.docx [19,92 Kb] (cкачиваний: 807)

 

Друзі в нашому буденному житті грають велику роль.  Без них нам би було нудно жити, не було б з ким поспілкуватися, кому розповісти про свої провали або свої досягнення.

 Але друзі бувають різні, деякі дружать заради корисливих мотивів, а є і  вірні друзі, які  сприймають тебе таким, якою ти є в незалежності від твого стану. Друзів ми заводимо ще з раннього віку. Перший етап - це коли ми ще зовсім малі і нам стають друзями ті, з ким ми граємо  в пісочниці. Коли йдемо в школу в перший клас,  там кожен з нас має найкращого друга. Пізніше у нас з'являються нові друзі. Це трапляється тоді, коли ми йдемо вчитися у вищий вуз. Нас завжди оточують наші друзі. Деякі з них ще залишаються з школи, а деякі приходять  вже пізніше. Але друзів потрібно вибирати собі хороших, щоб вони завжди могли тебе підтримати і направити на правильний шлях, а не тих, що тебе підштовхуватимуть на щось не правильне.

   У школі, ваші учителі задаватимуть вам, написати твори на тему: "Мій кращий друг". І кожен в такому творі описуватиме того друга, який у нього є, але не завжди приходить щось на розум, і ви не завжди знаєте про що написати. На нашому сайті з творами ми зібрали велику збірку таких творів які ви зможете завжди проглянути собі або викачати і після того напишете своє. І запам'ятаєте одну приказку, друзі проявляються не в радості, а у біді.